in212 Productions basın bildirisi
in212 Productions ilk projesinde Amerikalı Türk seyircilerden ve basından tam not aldı!


Cüneyt Gürkan’ın kurucusu olduğu in212 Productions, düzenlediği ilk projesinde “Kaan Sekban Saçmalar” tek kişilik şovunu New York’ta ağırladı. Merkin Concert Hall’da gerçekleşen şovu 450 kişi seyretti.

 

Türkiye’den tiyatro, müzik ve performans sanatçılarını Amerika’nın farklı bölgelerinde seyirciyle buluşturmayı hedefleyen in212 Productions’ın ilk projesi Kaan Sekban komedi şovu Amerika’ya getirmek oldu.  29 Eylül’de Merkin Concert Hall’da gerçekleşen şov seyirci ve basından tam not aldı.

Jimmy Cüneyt Gürkan etkinlik sonrası yaptığı açıklamada gösteriye destek veren sponsorlara teşekkürlerini iletti. Gürkan şöyle konuştu; “Amerika’da sadece Türklere hitap edecek kültür-sanat etkinliklerini hayata geçirmek için sponsorların desteği çok önemli. İlk projemizde bize güvenen ve destek veren Global Daily News, Forum USA, Amerikan Estetik, Toros Restaurant, JustEnglish, TOA Consulting, Turk of America ana sponsorlarımız başta olmak üzere Taşkın Bakery, USA İlan, Pera ve Ayza gibi desteğini esirgemeyen markalarımıza teşekkür ederiz. İlk projemiz çok güzel neticelendi. Bu gibi etkinliklerin kültürel bağlarımızı ve Türk sanatını geliştirdiğine inanıyoruz. Dahası, in212 Prodüksiyon'u sanat ile oluşacak sevgiyi artırmanın ve paylaşmanın yolculuğu olarak görüyorum. Yeni ve güzel projelere imza atmak için sabırsızlanıyoruz.”

In212 Productions’ın New York’ta en sahipliğini yaptığı “Kaan Sekban Saçmalar” şovundan kareler ve basın yansımalarını içeren fotoğraf ve linkleri aşağıda görebilirsiniz.

 

 


Kaan Sekban Amerika'nın Sesi programının konuğu oldu 


CNN Türk 

Vitamin C 


Kaan Sekban’dan ABD’de Stand-up Gösterisi -Mynet

Kaan Sekban New York’ta kırdı geçirdi

Dailymotion

Genç Komedyen Kaan Sekban’a ABD’deki Türklerden Yoğun İlg- Turkish Journal

ABD’de stand-up gösterisi yaptı- f5haber

Kaan Sekban'dan ABD'de Stand-up Gösterisi- Haberler.com

Beyazgazete.com