Basın bülteni

Komedinin parlayan yıldızı Kaan Sekban

New York’ta


    Kaan Sekban, New York’ta tek kişilik şovuyla 

Türk izleyicisinin karşısına çıkıyor.

 

Komedi alanında son zamanların yükselen ismi Kaan Sekban, tek kişilik şovu “Kaan Sekban Saçmalar” ile 29 Eylül’de New York’taki Türk seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor...

Kaan Sekban, Türkiye’de sahnelediği ve büyük ilgi gören plaza hayatından  kesitler sunduğu, beyaz yaka çalışanları ve sosyal medya karakterleri hakkındaki güldüren tespitleriyle seyircisine kahkaha garantisi veren tek kişilik şovunu 29 Eylül Cumartesi akşamı Kaufman Music Center, Merkin Concert Hall’da gerçekleştirecek.

in212 Prodüksiyon, komedi dünyasının yükselen ismi Kaan Sekban’ı Amerika’daki Türk toplumu ile buluşturuyor. Bugüne kadar iş ve sanat alanında birçok başarılı projeyi hayata geçiren in212 Prodüksiyon ekibi, Toros Restaurant, Just English USA ve Amerikan Estetik sponsorluklarıyla kültür-sanat alanında hatırı sayılır etkinliklere imza atmayı planlıyor. 

New York’ta Türk sahne sanatlarıyla beslenmek için bekleyen bir kitle olduğunu hatırlatan Proje Direktörü Jimmy Cüneyt Gürkan, doğru ve başarılı işlerle sanatı sanatseverlerle buluşturacağız dedi. Gürkan in212 Prodüksiyon ile ilgili şöyle konuştu:

Yine ekibimizle birlikte farklı bir projeyi hayata geçireceğimiz için çok heyecanlıyız, 29 Eylül'de bu yolculuğun ilk adımını atmış olacağız. Türk sahne sanatlarının Amerika’daki sanat mozaiğinin bir parçası haline gelebilmesi için etkili projelere imza atacağımız konusunda iddialıyız. in212 Prodüksiyon, Amerika’daki Türk sanatseverlerin ilgisiyle birçok özel ve başarılı etkinliğe ev sahipliği yapacak. 

Gösteri biletleri satışta İzleyiciler gösteri biletlerini www.in212productions.com veya Kaufman Music Center (http://www.kaufmanmusiccenter.org/mch/event/kaan-sekban-sachalar-show/) satış kanallarından satın alabilecek.

 

Mekan: 129 West 67th Street New York, NY 10036

Merkin Concert Hall, Kaufman Music Center

Tarih: 29 Eylül 2018

Saat: 7 p.m.

Kaan Sekban Kimdir?

Üniversite eğitiminin son senesinde Garanti Bankası çağrı merkezinde çalışmaya başlayan Kaan Sekban 10 yıla yakın aynı bankada çalışmalarını sürdürmüştür.

2012 senesinden itibaren yurtiçi ve dışı oyunculuk ve kişisel gelişim eğitimlerine katılan Sekban İstanbul Film Akademi, craft atölye, Acdetcity oyunculuk stüdyosu, Los Angeles NY Film Akademi ve Amerikan Drama Sanatları Akademisi, New York gibi kurumlarda kamera önü oyunculuk, müzikal oyunculuğu ve workshoplarda yer almıştır.

En son katılmış olduğu müzikal eğitimin ardından Garanti Bankası’ndaki 10 yıllık kariyerine son vermiştir.

Tebrikler Kovuldunuz isimli kitaba imzasını atan Kaan Sekban odasından canlı yayın yaptığı talk show’ları artık profesyonel olarak seyirciye sahnede aktarmakta ve plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına kadar kendine has üslubu ile Kaan Sekban – Saçmalar ismi ile sahneliyor.


      in212 Medya İlişkileri ile temasa geçmek için:
info@in212productions.com